patuljak.me dodaj oglasDodaj oglas
patuljak.me logo amblemKategorije
 
Prodaje se dvosoban stan u izgradnji 86 m2!
Prodaje se dvosoban stan u izgradnji 86 m2!
Prodaje se dvosoban stan u izgradnji 86 m2!
Prodaje se dvosoban stan u izgradnji 86 m2!
Prodaje se dvosoban stan u izgradnji 86 m2!
Prodaje se dvosoban stan u izgradnji 86 m2!
Prodaje se dvosoban stan u izgradnji 86 m2!
Prodaje se dvosoban stan u izgradnji 86 m2!
 

Prodaje se dvosoban stan u izgradnji 86 m2!

Cijena: 249499.99€

• GradPodgorica
  • NaseljeDonja Gorica
  • Broj sobaDvosoban
  • NamještenNe
  • SpratPrizemlje
  • Kvadratura86 m2
  • Parking mjesto1

Detaljan opis:

    Prodaje se dvosoban stan u izgradnji površine 86 m²!

    Verde Vilage, Podgorica!
    Stan je na prizemlju zgrade/vile sa 6 stanova, u kompleksu Verde Vilage. Orjentisan je jugoistočno sa pogledom na Skadarsko jezero. Oko vile je plac površine 1800 m² koji će biti na raspolaganju stanarima. Završetak radova se očekuje za 12 mjeseci. 
    Struktura stana: dnevna soba, kuhinja i trpezarija, hodnik, 2 spavaće sobe, terasa i 2 kupatila.
    .
    .
    .
    Cijena stana: 249.500,00 €
    Cijena po m²: 2.900,00 €

    Tel: 069/72 72 88 (viber, whatsapp)
    Web: www.trustnekretnine.me
     

    Two-bedroom apartment under construction for sale, 86 m²!
    Verde Village, Podgorica!

    The apartment is on the ground floor of a building/villa with 6 apartments, located in the Verde Village complex. It is southeast-oriented with a view of Skadar Lake. Around the villa is a plot of 1,800 m² that will be available to residents. The completion of construction is expected in 12 months.
    Layout: living room, kitchen and dining area, hallway, 2 bedrooms, terrace, and 2 bathrooms.
    .
    .
    .
    Apartment price: €249,500.00
    Price per m²: €2,900.00

    If you are interested in this offer, contact us for more information at:
    Tel: 069/72 72 88 (viber, whatsapp)
    Mail: trustnekretnineg@gmail.com
    Web: www.trustnekretnine.me

šifra: 28725datum: 09.10.2025 08:44broj pregleda: 312

Slični oglasi

/kes/slike/397x338/2026/02/50011_0.webp
Prodaje se jednosoban stan
  • Dodatno undefined
  • Stanje:
  • Stanovi
  • Podgorica
125000€
/kes/slike/397x338/2026/04/57302_3.webp
Izdavanje, dvosoban stan, Gornja Gorica
  • Dodatno undefined
  • Stanje:
  • Stanovi
  • Podgorica
500€
/kes/slike/397x338/2023/06/572193_0.webp
Preko Morače, dvosoban stan, 80m2
  • Stambena kvadratura 80
  • Stanje:
  • Stanovi
  • Podgorica
145000€
/kes/slike/397x338/2026/04/56329_0.webp
Izdavanje, jednosoban stan, Zabjelo
  • Dodatno undefined
  • Stanje:
  • Stanovi
  • Podgorica
420€
/kes/slike/397x338/2025/11/32976_0.webp
Prodaje se jednosoban stan, 56m2, Linea, City Kvart | ID: M 018
  • Stambena kvadratura 56
  • Stanje:
  • Stanovi
  • Podgorica
279000€
/kes/slike/397x338/2026/03/51884_0.webp
Prodaje se dvosoban namješten stan površine 80 m!
  • Dodatno undefined
  • Stanje:
  • Stanovi
  • Podgorica
130000€
/kes/slike/397x338/2022/05/490727_0.webp
Petosoban duplex stan 167m2, Šušanj
  • Namješten Ne
  • Stanje:
  • Stanovi
  • Bar
270000€
/kes/slike/397x338/2026/04/57301_2.webp
Izdavanje,dvosoban stan,Gornja Gorica
  • Dodatno undefined
  • Stanje:
  • Stanovi
  • Podgorica