patuljak.me dodaj oglasDodaj oglas
patuljak.me logo amblemKategorije
 
Prodaje se dvosoban stan u izgradnji 62 m2!
Prodaje se dvosoban stan u izgradnji 62 m2!
Prodaje se dvosoban stan u izgradnji 62 m2!
Prodaje se dvosoban stan u izgradnji 62 m2!
Prodaje se dvosoban stan u izgradnji 62 m2!
Prodaje se dvosoban stan u izgradnji 62 m2!
Prodaje se dvosoban stan u izgradnji 62 m2!
Prodaje se dvosoban stan u izgradnji 62 m2!
Prodaje se dvosoban stan u izgradnji 62 m2!
Prodaje se dvosoban stan u izgradnji 62 m2!
Prodaje se dvosoban stan u izgradnji 62 m2!
Prodaje se dvosoban stan u izgradnji 62 m2!
Prodaje se dvosoban stan u izgradnji 62 m2!
Prodaje se dvosoban stan u izgradnji 62 m2!
Prodaje se dvosoban stan u izgradnji 62 m2!
Prodaje se dvosoban stan u izgradnji 62 m2!
Prodaje se dvosoban stan u izgradnji 62 m2!
Prodaje se dvosoban stan u izgradnji 62 m2!
Prodaje se dvosoban stan u izgradnji 62 m2!
Prodaje se dvosoban stan u izgradnji 62 m2!
 

Prodaje se dvosoban stan u izgradnji 62 m2!

Cijena: 114999.97€

• GradPodgorica
  • NaseljeZagorič
  • Broj sobaDvosoban
  • NamještenNe
  • SpratPrizemlje
  • Kvadratura62 m2

Detaljan opis:

    Prodaje se dvosoban stan u izgradnji površine 62 m²!

    Zagorič, Podgorica!
    Stan je na prizemlju zgrade investitora GeoMaster. Zgrada se nalazi u blizini pruge u Zagoriču. Završetak radova se očekuje uskoro.
    Struktura stana: dnevna soba, kuhinja i trpezarija, hodnik, 2 spavaće sobe, terasa i 2 kupatila.
    .
    .
    .
    Cijena stana: 115.000,00 €
    Cijena po m²: 1.855,00 €

    Tel: 069/72 72 88 (viber, whatsapp)

    Two-bedroom apartment under construction for sale, 62 m²!
    Zagorič, Podgorica!

    The apartment is on the ground floor of a building by the investor GeoMaster. The building is located near the railway in Zagorič. The completion of construction is expected soon.
    Layout: living room, kitchen and dining area, hallway, 2 bedrooms, terrace, and 2 bathrooms.
    .
    .
    .
    Apartment price: €115,000.00
    Price per m²: €1,855.00

    If you are interested in this offer, contact us for more information at:
    Tel: 069/72 72 88 (viber, whatsapp)
    Mail: trustnekretnineg@gmail.com
    Web: www.trustnekretnine.me

šifra: 28723datum: 09.10.2025 08:38broj pregleda: 511

Slični oglasi

/kes/slike/397x338/2026/03/50896_0.webp
Prodaje se jednosoban stan 38m2, Stari Aerodrom | ID: ML 1526
  • Stambena kvadratura 38
  • Stanje:
  • Stanovi
  • Podgorica
108500€
/kes/slike/397x338/2026/03/51274_0.webp
Izdaje se jednosoban stan 46m2, Stari Aerodrom | ID: ML 1562
  • Stambena kvadratura 46
  • Stanje:
  • Stanovi
  • Podgorica
400€
/kes/slike/397x338/2026/04/55780_0.webp
Izdaje se jednosoban stan 42m2, City Key
  • Stambena kvadratura 42
  • Stanje:
  • Stanovi
  • Podgorica
400€
/kes/slike/397x338/2023/05/568636_0.webp
Preko Morače, jednosoban stan, 45m2
  • Stambena kvadratura 45
  • Stanje:
  • Stanovi
  • Podgorica
550€
/kes/slike/397x338/2026/04/58084_0.webp
Prodajem stan u blizini TC Gintas
  • Stambena kvadratura 47
  • Stanje:
  • Stanovi
  • Podgorica
90000€
/kes/slike/397x338/2026/01/45471_0.webp

Prodaje se trosoban stan, površine 90m2, u Obilićevoj na Cetinju.

  • Dodatno air conditioning
  • Stanje:
  • Stanovi
  • Cetinje
110000€
/kes/slike/397x338/2026/03/53028_0.webp
Prodaja,jednosoban stan,39m2,Ljubović
  • Dodatno undefined
  • Stanje:
  • Stanovi
  • Podgorica
85800€
/kes/slike/397x338/2026/02/49781_0.webp
Prodaja, jednosoban stan,42m2, Zabjelo