patuljak.me dodaj oglasDodaj oglas
patuljak.me logo amblemKategorije
 
Prodaje se dvosoban stan površine 76 m2!
Prodaje se dvosoban stan površine 76 m2!
Prodaje se dvosoban stan površine 76 m2!
Prodaje se dvosoban stan površine 76 m2!
 

Prodaje se dvosoban stan površine 76 m2!

Cijena: 137000.00€

• GradPodgorica
  • NaseljeTuški put
  • Broj sobaDvosoban
  • NamještenDa
  • Sprat10
  • Kvadratura76 m2

Detaljan opis:

    Prodaje se dvosoban stan površine 76 m²!

    Tuški put, Podgorica!
    Stan je na 10. (poslednjem) spratu u zgradi koja posjeduje dva lifta. U izvornom je stanju i potrebno je renoviranje. Renoviranjem je moguce pretvoriti ga u trosoban. Na krovu je odrađena dupla izolacija. U LN je upisano 70 m². Zgrada se nalazi na odličnoj lokaciji u blizini doma zdravlja, vrtića, osnovnih i srednjih škola, Mall of Montenegra, Lakovića, Našeg diskonta... Parking je dostupan oko zgrade.
    Struktura stana: dnevna soba, kuhinja, trpezarija, 2 spavaće sobe, 2 hodnika, 2 terase, vc i kupatilo.
    .
    .
    .
    Cijena stana: 137.000,00 €
    Cijena po m²: 1.800,00 €

    Tel: 069/72 72 88 (viber, whatsapp)

    A two-bedroom apartment of 76 m² for sale.
    Tuški put, Podgorica.

    The apartment is located on the 10th (top) floor of a building with two elevators. It is in its original condition and requires renovation. With renovation, it can be converted into a three-bedroom apartment. The roof has double insulation. The property register lists 70 m². The building is in an excellent location, close to a health centre, kindergarten, elementary and secondary schools, Mall of Montenegro, Laković, Naš Diskont, and more. Parking is available around the building.

    Apartment structure: living room, kitchen, dining room, 2 bedrooms, 2 hallways, 2 terraces, WC, and bathroom.

    Apartment price: €137,000
    Price per m²: €1,800

    If you liked the offer, contact us for more information at:
    Tel: 069/72 72 88 (viber, whatsapp)
    Mail: trustnekretnineg@gmail.com
    Mail: trustconsulting081@gmail.com
    Web: www.trustnekretnine.me

šifra: 34631datum: 17.11.2025 10:32broj pregleda: 237

Slični oglasi

/kes/slike/397x338/2026/03/55330_0.webp
Izdavanje | Stan | 40m | Podgorica, Stara Varoš
  • Dodatno undefined
  • Stanje:
  • Stanovi
  • Podgorica
400€
/kes/slike/397x338/2023/01/551784_10.webp
Dvosoban, nenamješten, Master kvart
  • Stambena kvadratura 68
  • Stanje:
  • Stanovi
  • Podgorica
500€
/kes/slike/397x338/2026/05/61887_0.webp
Jednosoban stan Stari Aerodrom
  • Dodatno undefined
  • Stanje:
  • Stanovi
  • Podgorica
400€
/kes/slike/397x338/2026/02/50455_0.webp
Prodaje se dvosoban stan
  • Dodatno undefined
  • Stanje:
  • Stanovi
  • Podgorica
130000€
/kes/slike/397x338/2026/04/55930_0.webp
Dvosoban stan 114m2, iza Delte
  • Namješten Da
  • Stanje:
  • Stanovi
  • Podgorica
280000€
/kes/slike/397x338/2026/04/58987_0.webp
Prodaja, Jednosoban stan, Podgorica, Gornja Gorica, 47m2
  • Stambena kvadratura 47
  • Stanje:
  • Stanovi
  • Podgorica
103400€
/kes/slike/397x338/2026/02/50128_0.webp
Prodajem sređen i namješten stan 42m2, 106.000e
  • Dodatno undefined
  • Stanje:
  • Stanovi
  • Podgorica
105999.99€
/kes/slike/397x338/2026/03/52555_0.webp
Prodaja, Dvosoban stan, Podgorica, Zagorič, 62m2
  • Stambena kvadratura 62