patuljak.me dodaj oglasDodaj oglas
patuljak.me logo amblemKategorije
 
Prodaja, Jednosoban stan, Podgorica, Zabjelo, 55m2
Prodaja, Jednosoban stan, Podgorica, Zabjelo, 55m2
Prodaja, Jednosoban stan, Podgorica, Zabjelo, 55m2
Prodaja, Jednosoban stan, Podgorica, Zabjelo, 55m2
 

Prodaja, Jednosoban stan, Podgorica, Zabjelo, 55m2

Cijena: 121000.00€
patuljak.me

Kvadrat nekretnine

• GradPodgorica
  • NaseljeZabjelo
  • AdresaPodgorica, Crna Gora
  • Stambena kvadratura55 m2

    Detaljan opis:

    Na prodaju stan, površine 55,36m2, u izgradnji, u ulici Janka Đonovića, na Zabjelu. Smješten je na trećem spratu od ukupno tri. Zgrada neće imati lift. Planirani rok završetka radova je kraj 2027. godine. Kupovina je direktno od investitora, stoga je kupac oslobođen plaćanja poreza na promet nepokretnosti. Plan stana je dostupan na upit. Cijena stana: 2200€/m2. Kvadrat nekretnine 069 988 888

    One bedroom apartment for Sale, Podgorica, Zabjelo, 55m2
    Apartment for sale, surface area 55.36m2, under construction, in Janka Đonovića Street, Zabjelo. It is located on the third floor out of a total of three. The building will not have an elevator. The planned deadline for the completion of the works is the end of 2027. The purchase is directly from the investor, therefore the buyer is exempt from paying real estate sales tax. The plan of the apartment is available on request. Apartment price: €2200/m2. Kvadrat nekretnine 069 988 888
šifra: 58983datum: 25.04.2026 03:30broj pregleda: 63

Slični oglasi

/kes/slike/397x338/2024/10/646248_0.webp
Stanovi Cetinje
  • Broj soba Garsonjera
  • Stanje:
  • Stanovi
  • Cetinje
Cijena na upit
/kes/slike/397x338/2026/02/48434_0.webp
Prodaje se jednosoban stan
  • Dodatno undefined
  • Stanje:
  • Stanovi
  • Podgorica
110000€
/kes/slike/397x338/2024/09/645922_0.webp
Luksuzan dvosoban stan 111m2, Budva
  • Namješten Da
  • Stanje:
  • Stanovi
  • Budva
2600€
/kes/slike/397x338/2022/08/511698_0.webp
Garsonjera, Gintaš, renovirana
  • Stambena kvadratura 18
  • Stanje:
  • Stanovi
  • Podgorica
200€
/kes/slike/397x338/2025/05/5203_0.webp
Prodaja | Zemljište | 3300m² | Podgorica, Bioče
  • Kvadratura placa 3300
  • Stanje:
  • Stanovi
  • Podgorica
99000€
/kes/slike/397x338/2022/10/520423_0.webp
Nenamješten, jednosoban, Momišići
  • Stambena kvadratura 45
  • Stanje:
  • Stanovi
  • Podgorica
160€
/kes/slike/397x338/2026/03/53312_0.webp
Jednosoban stan 33m2, Zabjelo
  • Namješten Da
  • Stanje:
  • Stanovi
  • Podgorica
500€
/kes/slike/397x338/2026/02/50462_0.webp
Prodaje se garsonjera
  • Dodatno undefined
  • Stanje:
  • Stanovi
  • Podgorica
60000€
/kes/slike/397x338/2024/12/661313_0.webp
Penthouse Petrovac
  • Stambena kvadratura 105
  • Stanje:
  • Stanovi
  • Budva
330000€
/kes/slike/397x338/2024/05/624881_0.webp
Jednosoban stan 60.26m2 u novom stambenom kompleksu u Becicima