patuljak.me dodaj oglasDodaj oglas
patuljak.me logo amblemKategorije
 
Plac 5600m2, Dajbabe
Plac 5600m2, Dajbabe
 

Plac 5600m2, Dajbabe

Cijena: 420000.00€
patuljak.me

Dom home Real Estate

• GradPodgorica
  • NaseljeDajbabe
  • AdresaPodgorica, Crna Gora
  • Stambena kvadratura5600 m2
  • NamještenNe

    Detaljan opis:

    Za prodaju plac 5600m2, Dajbabe.

    Cijena placa je 75€/m2.

Agent:
    Savo Krivokapić
    +382 67 316 009
    savo.krivokapic@dom-home.me
šifra: 619095datum: 11.04.2024 14:01broj pregleda: 1031

Slični oglasi

/kes/slike/397x338/2025/06/10224_13.webp
Plac, 2400m2, Pricelje, Podgorica, Prodaja
  • Kvadratura 2400
  • Stanje:
  • Zemljišta
  • Podgorica
80000€
/kes/slike/397x338/2022/05/490143_0.webp
Plac 707m2, Stari Aerodrom
  • Namješten Ne
  • Stanje:
  • Zemljišta
  • Podgorica
200000€
/kes/slike/397x338/2022/05/490167_0.webp
Plac 7659m2, Kolašin
  • Namješten Ne
  • Stanje:
  • Zemljišta
  • Kolašin
1500000€
/kes/slike/397x338/2026/02/49439_0.webp
Zemljište u Danilovgradu, iza Okova površine 400m2. Riješena infrastuktura
  • Dodatno undefined
  • Stanje:
  • Zemljišta
  • Danilovgrad
34000€
/kes/slike/397x338/2022/05/488068_0.webp
Plac 3985m2, Dajbabe
  • Namješten Ne
  • Stanje:
  • Zemljišta
  • Podgorica
400000€
/kes/slike/397x338/2026/03/55476_0.webp
Prodaje se plac u Sadinama površine 2645 m!
  • Dodatno undefined
  • Stanje:
  • Zemljišta
  • Podgorica
688000€
/kes/slike/397x338/2023/10/592246_0.webp
Prodaja zemljista 1477m2 u Herceg Novom, Podi
  • Namješten Ne
  • Stanje:
  • Zemljišta
  • Herceg Novi
165000€
/kes/slike/397x338/2022/05/488649_0.webp
Plac 4558m2, Tološi
  • Namješten Ne
  • Stanje:
  • Zemljišta
  • Podgorica
380000€
/kes/slike/397x338/2026/03/50615_0.webp
Plac u Viru (Gornje Polje)
  • Kvadratura 1317
  • Stanje:
  • Zemljišta