Na prodaju monitor iz naslova. Kod mene je 6 mjeseci, još ima multicom garanciju godinu ipo dana. Monitor ima prelijepe boje, korišten je u kućnim uslovima za photo / video editing. Bio je priključen na mac mini preko thunderbolt kabla i radio je bez greške. Prodajem ga jer prelazim na monitor manje rezolucije i većeg refresh rate-a. Godinama sam koristio 165+ hz monitore i ovo je prvi put da uzimam profesionalni monitor, i koliko god da je nevjerovatan, tih 60hz se primjeti.
Može dogovor oko cijene.