IZDAVANJE, PODGORICA,BULEVAR IVANA CRNOJEVIĆA
Izdaje se Poslovniprostor smješten u novoj zgradi Zetagradnje, ispod brda Gorice a na Argentinskomtrgu u centru grada. Lokal je smješten na prvom spratu stambeno poslovnezgrade, orjentisan je prema atrijumu zgrade.
Fasadni zid koji gleda naGoricu je od stakla, prostor je prozračan, a svaka prostorija osunčana sunčevomsvjetlošću. Iz hodnika se ulazi upredsoblje koje vodi do glavne prostorije odakle se ulazi u neku od četiri međusobnoodvojene kancelarije. Tu je kuhinja i tu su toaleti.
Svaka prostorija je klimatizovana a prostor je obezbijeđen i pokriven videonadzorom.
Ulaz dijeli nekolikosubjekata, pa su mir i tišina zagarantovani.
Poslovni prostor se izdaje na duži vremenski period.
Cijena: 1500 €
Luxury Property Montenegro
067000710
067000740
067000780
Prodaje se poslovni prostor površine 43m2 na Starom aerodromu u Podgorici.
Prodaje se kompletno opremljen ugostiteljski kompleks – nekadašnji restoran “Ognjište”, izuzetno poznat već dugi niz godina. Objekat se nalazi na veoma frekventnoj i lako dostupnoj lokaciji u širem području Podgorice, u zoni Mareze / Gornje Gorice. Pozicioniran je uz bulevar koji vodi ka Danilovgradu, tik uz rijeku Maticu, što lokaciji daje poseban ambijent idealan za restoran, etno–kompleks, događaje, proslave, turističke sadržaje i slično.